Doprajte vašim zákazníkom
jednu z top európskych káv

Od malej kaviarničky, reštaurácie až po veľký hotel. Takí rôznorodí sú naši zákazníci.
Jedno ich však spája – túžba po kvalitnom produkte. Podporená prvotriednymi službami a osobným prístupom.
Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom aj Vy.

Zážitok je rovnaký, ako dôslednosť cesty k nemu.

Aby sa pred vaším zákazníkom ocitla na stole dokonalá šálka kávy, predchádza tomu dlhá cesta. Od starostlivého výberu zŕn, ich spracovania, praženia, balenia, až po dopravu k vám. Len trpezlivosťou sa dá dopracovať k výsledku, ktorý stojí za to.  

Nám sa to vyplatilo. Naša káva je 100 % arabica a spĺňa tie najvyššie štandardy kvality. Na prestížnej Coffee Review v USA získala 90 bodov, čo je ekvivalent zlatej medaily. Zaradila sa tak medzi 10 najlepších espresso káv v Európe. Ebenica boduje aj u ľudí. O ich spokojnosti svedčí veľa dobrých referencií.

Podelíme sa o skúsenosti, aby bol zážitok stále kvalitnejší

Nie sme len dodávateľom kávy, ale aj rád a nápadov pre váš gastro projekt. A to už pri navrhovaní kaviarne, zmene prevádzkovateľa alebo výmene značky kávy.

Poradíme, ako čo najefektívnejšie využiť priestor, ako zostaviť nápojový lístok, ako pracovať s marketingom. Pomôžeme s výberom techniky (kávovar, mlynček, baristické potreby) a zaškolíme vašich zamestnancov do prípravy kávy. 

Tým však naša spolupráca nekončí. Aj potom vám budeme k dispozícii formou pravidelných návštev a konzultácií.

Vieme, čo chutí vašim zákazníkom

Chuť kávy Ebenica sme starostlivo ladili presne podľa preferencií Slovákov a Čechov. V popredí sú sladké, čokoládovo-orieškové tóny a príjemne horká a ovocná chuť. Nežiaduca kyslosť je naopak potlačená do úzadia.

Doprajte svojim zákazníkom chuťový zážitok, ktorý je im prispôsobený na mieru, a zároveň nám ho môžu závidieť aj vo svete - o čom svedčí veľký úspech na Coffee Review v USA.

Príďte sa pozrieť, ako vyzerá trpezlivosť

Chcete sa o kvalite našej kávy osobne presvedčiť? Radi vás privítame v Modre, kde uvidíte, ako trpezlivým a dôsledným prístupom vzniká kvalita. Ukážeme vám proces výroby od praženia až po balenie a expedíciu. Dohodnite si s nami prehliadku priažiarne kávy.

Ostatné produkty

Piano
Ebenica

Kofeínová, Zrnková / Mletá
220g

Harmonelle
Ebenica

Kofeínová, zrnková / mletá
220g

Intensivo
Ebenica

Kofeínová, zrnková / mletá
220g

Zero
Ebenica

Bezkofeínová, Zrnková / Mletá
220g